Tilipalvelu Sertas Oy

Kokonaisvaltaiset taloushallinnon palvelut perheyrityksen joustavuudella

Tilipalvelu Sertas Oy on turkulainen, yli 20 vuoden kokemuksella asiakkaitaan kokonaisvaltaisesti palveleva poikkeuksellisen käytännönläheinen tilitoimisto. Me näemme asiakkaamme tarpeet kokonaisuutena, johon tarjoamme yhden yhtenäisen ratkaisun. Olemme pk-yrittäjien kumppani, jonka tarkoituksena on tarjota aidosti yrityksellesi hyötyä tuottavaa palvelua Turussa. 

Saat meiltä kokonaisvaltaisen taloushallinnon palvelupaketin. Voit luottaa yrityksesi taloushallinnon meidän käsiimme. Asioistasi vastaa aina oma yhteyshenkilösi.

Ota yhteyttä niin istutaan alas ja katsotaan miten me voimme auttaa sinua. Kartoitamme tarpeesi ja tarjoamme siihen sopivaa ratkaisua. Kyse on sinun yrityksestäsi ja sen tulevaisuudesta. Takaamme, ettet tule pettymään.

Yhteydenotto





Jussi Tainio

029 1700 662
jussi.tainio@sertas.fi

- toimitusjohtaja


Leena Palonen

029 1700 667
leena.palonen@sertas.fi

- kirjanpitäjä


Sanna Laine

029 1700 668
sanna.laine@sertas.fi

- kirjanpitäjä


Pauli Ratu, asiakkuudet

029 1700 661
pauli.ratu@sertas.fi

- asiakkuudet


Nina Kari

029 1700 665
nina.kari@sertas.fi

- kirjanpitäjä


Saija Niinivaara

029 1700 669
saija.niinivaara@sertas.fi

- kirjanpitäjä